Black fever IV

zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany …

Czerwiec nie tylko był gorącym okresem dla naszych piłkarzy, ale i dla nas, gdyż 11 czerwca bawiliśmy się w nowym lokalu. Tym razem rozrabialiśmy w 2b3. Lokal z perspektywami. Wiemy, że wielu z WAS przyzwyczaiło się do przytulnej Teorii, ale niestety ona nie jest z gumy, a my musimy patrzeć przyszłościowo.

Lokal na początku nas trochę przytłoczył, bo w końcu to nowe, o wiele większe miejsce i każdy z organizatorów próbowało to wszystko ogarnąć. Jeżeli ktoś z gości uważał, że nawaliliśmy, to przepraszamy, ale jesteśmy tylko ludźmi. Obiecujemy poprawić się podczas przyszłej imprezy.

Ta BF była troszeczkę ostrzejsza pod paroma względami od poprzednich. Bawiliśmy się prądem oraz igiełkami.

To, że nasze spotkania nie są imprezmi typu „play party”, nie oznacza, że nie zgadzamy się, aby troszkę pobroić 😀  Można było popróbować, po małym wykładzie dotyczącym działania tego urządzenia, Violet Wand. Muszę przyznać, że urządzenie daje niezłego kopa.  Potwierdzić to może JasmineBi, która była jedną z osóbek testujących. (ten wpis jest ze specjalną dedykacją dla Niej) Rozdarte łóżko jej szpilkami w tracie „pieszczot” może również coś o tym opowiedzieć 😉

Czy kiedykolwiek chodził Wam po głowie piercing … nam od dawna i myśleliśmy o tym, by połączyć tą wizję z naszą imprezą, dlatego też zaprosiliśmy gościa specjalnego, który troszkę przekuwał. Pomysły na takie kłucie były przeróżne. Zdarzyły się również w strefach intymnych m.i. łechtaczka oraz parę sutków jak i wzgórki łonowe.

Ale to jeszcze nie jest koniec kłucia, bo dzięki naszemu kolejnemu gościowi, osoby które nigdy nie miały przyjemności mieć zrobionych wzorów z igiełek, mogły tego doświadczyć. Były gorseciki, pentagramy i piórka. Było kolorowo.

Teraz z mniej przyjemnych rzeczy. Pożegnał się z nami jeden z organizatorów. Chcielibyśmy Mu serdecznie podziękować w tym miejscy za czas spędzony i poświęcony na organizowaniu Black Fever. Życzymy Ci Michał wszystkiego dobrego…        

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *